Sme rodičia syna Oliverka a dcérky Natálie, a práve naše deti boli pre nás inšpiráciou priniesť na slovenský trh iný pohľad na detskú módu. Preto sme sa rozhodli v januári rok 2018 spustiť celú produkciu modelov pre vaše ratolesti. 

Postupne sme do nášho e-shopu zaradili aj naše nové modely ušité na Slovensku v našej malej krajčírskej dielni v limitovanom počte. Látky, z ktorých šijeme máme certifikované Oeko-tex 100, sú jemné na dotyk, bavlnené a zároveň praktické pre pohodlie. Snažíme sa vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí majú špeciálne požiadavky, aby ich predstava sa stala aj skutočnosťou. Pevne veríme, že budete aj naďalej nás podporovať v tom čo robíme, pretože to robíme s veľkou láskou a túžbou pre vaše ako aj naše ratolesti :) 

Ponúkame Vám dizajnové detské oblečenie, vyrobené aj v EÚ  s certifikátom Oeko-tex 100. 

Každé dieťa je originálne, a preto sme pre vaše deťúrence vyberali štýlovú módu, aby mohlo byť vaše dieťa „módnou ikonou“ pre ostatné deti.

Náš sortiment neustále dopĺňame o nové trendy oblečenie. Špeciálne ponúkame oblečenie pre mamičky a ich detičky:  rodinné oblečenie mamka a syn alebo mamka a dcérka, kde si tu každý príde na svoje.

Nezabudli sme ani na tie najmenšie stvorenia, ktoré sú pri narodení  malé a krehké, no predovšetkým milujúce bábätká svojich rodičov. Aj tieto malé bábätká si zaslúžia byť v tepľúčku, cítiť sa komfortne, a tak sme pre ne vyberali detský textil s minimalistickým dizajnom.

Môžete tu nájsť obojstranné zavinovačky, ochranné hniezda do postieľky, prikrývky, teplé bavlnené deky, bambusové deky vhodné pre predčasniatka, kašmírové deky, kašmírové čiapočky či  milujúceho zajačika EFFIKA, jeho ďalšieho kamaráta DOUDOU a mnohé ďalšie príslušenstvá , ktoré sú potrebné pre vaše bábätko. 

Spokojnosť vašich RATOLESTÍ je u nás PRVORADÁ.